top of page
Odkvapove-systemy_thumb.jpg

02

AKO SI OBJEDNAŤ TOVAR NA VAŠU STRECHU?

AKO SI OBJEDNAŤ VÝROBOK NA MIERU?

01

Kontakty

01

VÝROBOK NA MIERU

Objednávky klampiarskych výrobkov na mieru prijímame iba e-mailom s priloženým nákresom výrobku v prílohe. Do nákresu je dôležité uviesť: dátum objednávky, kontaktné údaje, nákres výrobku, materiál, orientáciu farby (ak ide o plech lakovaný), všetky rozmery, počet kusov, v prípade líšt aj dĺžku. Ako pomôcku k nákresu si môžete v PDF formáte stiahnuť vzorové tlačivo s náhľadom, ako by mala objednávka vyzerať a potom rovno objednávkové tlačivo na zakreslenie výrobku na mieru.

 

Po spracovaní objednávky Vás budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky s cenovou ponukou na finálnym potvrdnním objednávky. Hneď ako budú výrobky vyrobené a pripravené na výdaj budeme Vás kontaktovať. Výroba zvyčajne trvá okolo dvoch pracovných dní (avšak presný čas záleží od vyťaženia našej výroby).

VZOR TLAČIVA 

TLAČIVO

Kominky_Kobida.jpg
NA MIERU

POZINK

POZINK LAKOVANÝ

KRYTINY

Odkvapove-systemy_thumb.jpg

AKO SI OBJEDNAŤ TOVAR

02

Je to jednoduché, objednávať sa dá tromi spôsobmi.

 

Telefonicky na tel čísle: 0902 091 405 alebo 038/ 5324501. Ako pomôcku prikladáme zoznam základných produktov, ktorý nájdete v pdf súboroch na ľavej strane. My hneď ako to bude možné vypracujeme cenovú ponuku a zavoláme späť na potvrdenie objednávky. Po potvrdení si prídete pre tovar k nám. Zaplatíte pri prevzatí tovaru v hotovosti alebo kartou.

E-mailom: info@kobida.sk, následne Vás budeme kontaktovať mailom alebo telefonicky na potvrdenie objednávky. Po potvrdení si prídete pre tovar k nám. Prípadne online formulárom na našej web stránke. Zaplatíte pri prevzatí tovaru v hotovosti alebo kartou.

KJG SKLADOM
bottom of page