Odkvapove-systemy_thumb.jpg

02

AKO SI OBJEDNAŤ TOVAR NA VAŠU STRECHU?

AKO SI OBJEDNAŤ ?

Z dôvodu opatrení vlády SR je naša maloobchodná prevádzka do odvolania zatvorená. Avšak od 7.1.2021 fungujeme ako výdajné miesto, prípadne vám vieme tovar doviesť domov. Výrobky na mieru, alebo tovar z nášho sortimentu si môžete objednať telefonicky, e-mailom, prípadne cez kontaktný formulár na našej web stránke. Tovar zaplatíte až pri jeho preberaní.

AKO SI OBJEDNAŤ VÝROBOK NA MIERU?

01

 

01

VÝROBOK NA MIERU

Objednávky klampiarskych výrobkov na mieru prijímame iba e-mailom s priloženým nákresom výrobku v prílohe. Do nákresu je dôležité uviesť: dátum objednávky, kontaktné údaje, nákres výrobku, materiál, orientáciu farby (ak ide o plech lakovaný), všetky rozmery, počet kusov, v prípade líšt aj dĺžku. Ako pomôcku k nákresu si môžete v PDF formáte stiahnuť vzorové tlačivo s náhľadom, ako by mala objednávka vyzerať a potom rovno objednávkové tlačivo na zakreslenie výrobku na mieru.

 

Po spracovaní objednávky Vás budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky s cenovou ponukou na finálnym potvrdnním objednávky. Hneď ako budú výrobky vyrobené a pripravené na výdaj budeme Vás kontaktovať. Výroba zvyčajne trvá okolo dvoch pracovných dní (avšak presný čas záleží od vyťaženia našej výroby).

VZOR TLAČIVA 

TLAČIVO

Kominky_Kobida.jpg
 

POZINK

POZINK LAKOVANÝ

KRYTINY

Odkvapove-systemy_thumb.jpg

AKO SI OBJEDNAŤ TOVAR

02

Je to jednoduché, objednávať sa dá tromi spôsobmi.

 

Telefonicky na tel čísle: 0902 091 405 alebo 038/ 5324501. Ako pomôcku prikladáme zoznam základných produktov, ktorý nájdete v pdf súboroch na ľavej strane. My hneď ako to bude možné vypracujeme cenovú ponuku a zavoláme späť na potvrdenie objednávky. Po potvrdení si prídete pre tovar k nám. Zaplatíte pri prevzatí tovaru v hotovosti alebo kartou.

E-mailom: info@kobida.sk, následne Vás budeme kontaktovať mailom alebo telefonicky na potvrdenie objednávky. Po potvrdení si prídete pre tovar k nám. Prípadne online formulárom na našej web stránke. Zaplatíte pri prevzatí tovaru v hotovosti alebo kartou.