top of page
odkvapovy-system-KJG.jpg
kjg.jpg

KJG

Prečo si vybrať odkvapový systém KJG ?

Spoločnosť KJG patrí medzi lídrov vo výrobe odkvapového systému a strešnej krytiny na Slovensku. Firma spracúva na výrobu ročne 40 tisíc ton materiálovej suroviny. K spracúvaným surovinám patrí pozinkovaný plech, pozinkovaný plech farbený, hliníkový plech, hliníkový plech farbený,titánzinkový plech, medený plech i nerezový plech. Čas od vstupu suroviny do výroby po finálny výrobok je v priemere 10 pracovných dní.

kjg.jpg

SiLNÝ PARNER PRE VAŠU STRECHU

ceruzka.png

RIEŠENIE NA MIERU

Máte atypickú stavbu a nevyhovujú vám sériové komponenty? Potrebujete neštandardné výrobky na mieru? My vám vieme vyrobiť komponenty, ktoré budú vyrobené na mieru len pre Vás!

 ŠIKMÉ STRECHY

Sikma-strecha.png

V sortimente odkvapových systémov KJG máme kompletné riešenie pre odvodnenie plochých striech v rôznych materiálových vyhotoveniach, farbách a rozmeroch.

PLOCHÉ STECHY

plochá-strecha.png

V sortimente odkvapových systémov KJG máme kompletné riešenie aj pre odvodnenie plochých striech v rôznych farbách a typoch.

oprava.png

SYSTÉM SAL

Hľadáte náhradu na zvetrané, alebo poškodené kusy pôvodného odkvapového systému na staršom dome, alebo chate?

Polkruhovy system

POLKRUHOVÉ A HRANATÉ ODKVAPOVÉ SYSTÉMY KJG PRE ŠIKMÉ A PLOCHÉ STRECHY

KJG - komponenty odkvapového systému

KOMPONENTY ODKVAPOVÉHO SYSTÉMU KJG

kjg.jpg

KOMPONENTY ODKVAPOVÉHO SYSTÉMU KJG PRE ŠIKMÉ STRECHY

Odkvapovy-system_skladba_web.jpg

ZVODOVÁ ODBOČKA

ZVODOVÁ RÚRA

KANALIZAČNÁ VPUSŤ

KOLENO SPODNÉ VÝTOKOVÉ SO ZIGNOU

KOLENO ODSKOKOVÉ

ZACHYTÁVAČ VODY

ZVODOVÁ SPOJKA

ČELO

KOLENO 72°

OBJÍMKA M10

HÁK DO KROKVY

ŽĽABOVÉ HRDLO

ŽĽABOVÝ ROH

PVC ZACHYTÁVAČ LÍSTIA 

ŽĽABOVÁ SPOJKA

ZACHYTÁVAČ NEČISTÔT

ŽĽABOVÝ HÁK

kjg.jpg

KOMPONENTY ODKVAPOVÉHO SYSTÉMU KJG PRE PLOCHÉ STRECHY

Odkvapovy-system_skladba_web02.jpg

KOLENO 72°

ZVODOVÁ ODBOČKA

ZVODOVÁ RÚRA

KOLENO SPODNÉ VÝTOKOVÉ SO ZIGNOU

KOLENO ODSKOKOVÉ

ZACHYTÁVAČ VODY

ZACHYTÁVAČ NEČISTÔT

OBJÍMKA M10

KOTLÍK ZBERNÝ DIZAJN

ZVODOVÁ SPOJKA

KOLENO 72°

odkvapovy-system-KJG.jpg

RIEŠENIA PRE ŠIKMÉ STRECHY

Vďaka sortimentu strešných odkvapových systémov KJG vám vieme ponúknuť komplexné riešenie pre odvodnenie všetkých typov šikmých striech v rôznych materiálových vyhotoveniach a fareb Portfólio tejto značky odkvapových systémov zahŕňa všetky komponenty v troch hlavných najpredavanejších rozmeroch, ktoré máme stále skladom. 

Sikme strechy
Ploche strechy

RIEŠENIA PRE PLOCHÉ STRECHY

Sortiment strešných odkvapových systémov KJG poskytuje kompletné riešenie pre odvodnenie všetkých typov plochých striech v rôznych materiálových vyhotoveniach, farbách a rozmeroch. Pre zabudované časti celého systémum odvovdnenia plochej strechy je tu značka TOPWET, ktorá ponúka veľmi široké portfólio komponentov pre odvodnenie plochých striech.

Green Roofs

RIEŠENIA NA MIERU

Pri rôznych súčasných aj moderných trendových návrhoch architektúry vášho nového domu, vznikajú na strechách rôzne atypické detaily, na ktoré sa nedá aplikovať štandardizovaný odkvapový systém pre odvodnenie strechy a preto si vyžadujú špecifické riešenie na mieru. Takýmto komponentov môže  byť napríklad medzi strešný žľab, alebo skrytý žľab. U nás nájdete riešenie aj pre takéto prípady striech.

VIAC INFO UŽ ČOSKORO
Na mieru

ODKVAPOVÝ SYSTÉM SAL

Potrebujete vymeniť, alebo doplniť starší typ odkvapového systému a hľadáte náhradné komponenty? V sortimente odkvapových systémov máme skladom aj tento starý typ nefarbeného pozinkovaného odkvapového systému. Tento odkvapový systém sa od súčasne vyrábaných odkvapových systémov líši tvarom strešného žľabu (návalková hrana je z vnútornej strany). Preto je nemožné kombinovať tento starý systém s odkvapovým systémom KJG. U nás nájdete tento systém stále skladom, kde máme pre vás pripravené - strešné žľaby, žľabové háky, žĺabové kotlíky a žľabové rohy.

Rain Gutter
Starý odkvapový systém
bottom of page